Ettevõttest

Elektrimasinad OÜ on loodud 2014. aasta juunis. Samas on meie uue loodud ettevõtte eelkäijateks Tartus olnud Eesti Energoremont ja ABB AS Tartu korrashoiukeskus. Elektrimasinate hoolduse ja remondiga on samas kohas tegeletud juba alates 1960 aastast.

Enamus töötajatest on töötanud eelnevalt ABB-es ja üle tulnud uude firmasse Eektrimasinad OÜ-sse, säilitades sellega aastakümnete jooksul kogutud teadmised ja kogemused.

2014 aastal saavutasime Tartu linna „Parim ettevõtja 2014“ konkursil – Edukaim alustaja Sihtasutuse Tartu Ärinõuandla toel.

2015 ja 2016 aasta majandustulemuste põhjal kuulub meie firma kõrge krediidireitinguga ettevõtete hulka. Selle kinnituseks saame kasutada Krediidiinfo AS patenteeritud kaubamärki „Edukas Eesti Ettevõte 2016”.

krediidiinfo

 

Elektrimasinad OÜ

  • Äriideeks on arendada ettevõtte kasumlikku tegevust elektrimasinate hoolduse ja remondi teenuse valdkonnas vastavalt turu ja klientide nõudlusele.
  • Visiooniks on olla klientidele usalduslik partner elektrimasinate ja nendega seotud seadmete korrashoiuteenuste valdkonnas.
  • Missiooniks on olla õppimisvõimeline, arenev ja oma töötajaid hindav ettevõte.

Kvaliteedi käsiraamat