Ettevõttest

Elektrimasinad OÜ on eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on loodud 2014 aastal. Elektrimasinate ja nendega seotud seadmete hoolduse ja remondiga on samas kohas tegeletud juba alates 1960 aastast.

Ajalugu 

Meie ettevõtte eelkäiateks Tartus on olnud Eesti Energoremont ja ABB AS Tartu korrashoiukeskus. Paljud töötajad tulid üle meie uude loodud ettevõttesse, säilitades sellega aastakümnete jooksul kogutud teadmised ja kogemused.

2014 aasta tulemuste põhjal omistati Tartu linna „Parim ettevõtja 2014“ konkursil meie ettevõttele – Edukaim alustaja Sihtasutuse Tartu Ärinõuandla toel.

2015 ja 2016 aasta majandustulemuste põhjal kuulus firma kõrge krediidireitinguga ettevõtete hulka. Selle tõestuseks omasime Krediidiinfo AS patenteeritud kaubamärki „Edukas Eesti Ettevõte 2016”.

Alates 2017 aastast kuni praeguse ajani omame Bisnode kõrgeimat krediidireitingut AAA.

Elektrimasinad OÜ

  • Äriideeks on arendada ettevõtte kasumlikku tegevust elektrimasinate hoolduse ja remondi teenuse valdkonnas vastavalt turu ja klientide nõudlusele.
  • Visiooniks on olla klientidele usalduslik partner elektrimasinate ja nendega seotud seadmete korrashoiuteenuste valdkonnas.
  • Missiooniks on olla õppimisvõimeline, arenev ja oma töötajaid hindav ettevõte.